49
ofert
Mariusz Zimnica

Doradca ds. nieruchomości

m.zimnica@nieruchomosci.lubin.pl

668 114 971
668114971

zostaw wiadomość
31,65 zł/m2 cena: 1 500 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Do wynajęcia 2 pokoje w Centrum
 
Mieszkanie położone przy ul. Niepodległości o powierzchni 47,40 mna którą składa się:

- umeblowany pokój stołowy
- sypialnia (bez łóżka)
- umeblowana kuchnia
- łazienka z wanną, WC, umywalką oraz pralką
- przedpokój z szafą

Dostępne od już.

Preferowana umowa najmu okazjonalnego

Cena 1500 zł / m-c + czynsz mieszkaniowy 633 zł  
Kaucja zwrotna 3000 zł .

Kontakt:

Mariusz Zimnica
tel. 668 114 971
FILAR NIERUCHOMOŚCI

Nota prawna

 

Szanowni Państwo, w trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę uruchomiliśmy możliwość zdalnego dodawania ofert sprzedaży i wynajmu do naszej bazy.

Wystarczy kliknąć w ten link: https://www.nieruchomosci.lubin.pl/artykul,47

 

NOTA PRAWNA DOT. OFERTY

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty MW-7064
Powierzchnia 47,40 m²
Powierzchnia użytkowa 47,40 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 6
Rodzaj budynku wieżowiec
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, Winda
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu dobry
Mies. czynsz admin. 633 PLN
Winda tak
Liczba wind 1
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 1
Klucze tak

Pomieszczenia

Podłogi pokoi panele podłogowe
Typ kuchni meble kuchenne
Rodzaj kuchni oddzielna
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Glazura łazienki glazura
Liczba przedpokoi 1

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7079

Do wynajęcia kawalerka w centrum Lubina - umeblowana na powierzchnię 26,77 m2 składa się: - umeblowany pokój stołowy - wydzielona sypialnia  - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, WC, umywalką oraz pralką Dostępne od już. Preferowana umowa najmu ...

Powierzchnia
26,77 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,83 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7100

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka.   Lokalizacja: Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa się z  nowocześnie umeblowanego pokoju stołowego , kuchni wraz z AGD, niewielkiego ...

Powierzchnia
27,77 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,81 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Ustronie
mieszkanie na wynajem

MW-7029

Bezczynszowa kawalerka. Gustownie urządzone i w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budownictwie na Ustroniu.   Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na pokój (w pokoju znajduje się wydzielony aneks sypialny), łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,71 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Lubin, Ustronie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na wynajem

MW-7107

2 pokoje do wynajęcia – Lubin, ul. Topolowa Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40,44 m², położone na 2 piętrze w budynku po termomodernizacji na osiedlu Polne w Lubinie. Nieruchomość składa się z: dwóch niezależnych pokoi, kuchni, przedpokoju, ...

Powierzchnia
42,32 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
35,44 zł
cena 1 500