oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów

Lubin (gw), Niemstów
dom na sprzedaż

DS-7104

Dom wolnostojący 150 m²  posadowiony na 33 arowej działce  Niemstów k. Lubina  Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemstów (59-323), zaledwie ok. 12 minut jazdy od Lubina. Nieruchomość idealna dla rodziny ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 377 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 666,67 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik

Lubin (gw), Chróstnik
dom na sprzedaż

DS-7086

 Dom parterowy w Chróstniku, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 8,13 ar. Nieruchomość o pow. użytkowej 161,82 m2 + całe poddasze do własnej aranżacji + podpiwniczenie całego budynku + duży taras z zejściem na ogród. Na działce znajduje się ...

Powierzchnia
302,89 m2
Powierzchnia działki [m2]
813 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 803,00 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice

Lubin (gw), Miłoradzice
dom na sprzedaż

DS-7085

Nowoczesny dom z pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym - Miłoradzice.  Możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i atrakcyjnej miejscowości Miłoradzice. Nieruchomość usytuowana jest na działce ...

Powierzchnia
129,26 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 575,89 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Lisiec

Lubin (gw), Lisiec
dom na sprzedaż

DS-7070

Budynek mieszkalny + budynki gospodarcze, działka 25,6 ar.   Na sprzedaż kompleks położony w miejscowości Lisiec w skład którego wchodzą: 1) Budynek mieszkalny o pow. użytkowej  82 m2 (pow. całkowita około 122 m2):  4 pokoje   kuchnia  łazienka  spiżarnia ...

Powierzchnia
330,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 560 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
969,70 zł
cena 320 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Lisiec
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Rudna, Koźlice

Rudna, Koźlice
dom na sprzedaż

DS-7068

Dom wolnostojący – Koźlice  4 sypialnie + salon  - 13 minut od Lubina Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 132 m², zlokalizowany w spokojnej i kameralnej okolicy otoczonej lasem – na osiedlu domów jednorodzinnych w miejscowości Koźlice, zaledwie 13 ...

Powierzchnia
131,66 m2
Powierzchnia działki [m2]
800 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 417,89 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Rudna, Koźlice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
dom na sprzedaż

DS-7060

Duży dom w Szklarach Górnych - działka 6,22 ara. Dom o powierzchni użytkowej 141,8 m², położony przy ul. Tęczowej . Duży szereg skrajny usytuowany przy drodze gminnej, na działce o powierzchni 6,22 ara, z pięknym widokiem na okazałe  domy wolnostojące ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
622 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 171,72 zł
cena 430 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem