Agencja Nieruchomości "FILAR"
Jesteśmy z Państwem od 1999 roku, nasz zespół profesjonalnych doradców czuwa nad Państwa bezpieczeństwem i zadowoleniem.
Oferujemy Państwu skuteczną pomoc w zakresie kupna, sprzedaży i wynajmu nieruchomości a także finansowania zakupu.  Jesteśmy licencjonowanym biurem, nasze kompetencje i wiedzę potwierdził Minister Infrastruktury.

Interesy naszych klientów dodatkowo zabezpiecza nasza polisa ubezpieczeniowa -  OC POŚREDNIKA.

 

Naszym klientom oferujemy :

• GWARANCJĘ KORZYSTNEJ CENY
– jeśli znajdą Państwo naszą nieruchomość w innym biurze z niższą ceną, i zgłoszą nam to - my gwarantujemy w 100%, że u nas kupią Państwo korzystniej !!!

• GWARANCJĘ BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI
– nasze transakcje objęte są ochroną ubezpieczeniową przez T U HESTIA S.A, co daje naszym klientom pełne bezpieczeństwo prawne. Naszą wiedzę dodatkowo potwierdził Minister Infrastruktury nadając nam Licencję Państwową .

• KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY
– z indywidualnie dobraną ratą kredytu najlepszą na rynku. Oferujemy bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu – udzielamy również szerokiej pomocy po podpisaniu umowy kredytowej - załatwiamy za klientów hipoteki i podatki.

 

Nasza wiedza, profesjonalizm, zawodowe podejście do pracy pośrednika a także specjalistyczny sprzęt i zaawansowane narzędzia marketingowe pozwalają nam na wypromowanie naszych nieruchomości ponad konkurencję.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy z naszym Biurem oraz do zapoznania się z naszymi ofertami.