oferta specjalna
45
ofert
5 878,50 zł/m2 cena: 269 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż  mieszkanie 3-pokojowe 45,76 m² z balkonem i piwnicą w centrum

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 45,76 m², zlokalizowane na II piętrze w centrum miasta.

 Układ i atuty nieruchomości:

  • 3 ustawne pokoje,

  • balkon,

  • piwnica,

  • funkcjonalny układ,

  • okna PCV,

  • parkiet drewniany do renowacji.

Mieszkanie wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji wnętrz według własnego gustu i potrzeb.

 Lokalizacja:
Nieruchomość położona w doskonałym punkcie – w pobliżu znajdują się: przychodnia, sklepy, przystanek autobusowy oraz szkoły. To idealne miejsce zarówno dla rodzin, jak i osób poszukujących inwestycji pod wynajem.

 Cena: 269 000 zł (do negocjacji)
Mieszkanie wolne od zaraz – szybkie wydanie.

 

Zapraszam na prezentację, Joanna Wermuth-Kosiek

tel. 790 590 355

FILAR NIERUCHOMOŚCI

Lubin, ul. Kisielewskiego 3, Ustronie IV

(wejście od ul. Jana Pawła II – naprzeciw marketu LIDL)

Do ceny należy doliczyć koszty przeniesienia własności w kancelarii notarialnej oraz koszt obsługi transakcji przez biuro nieruchomości.

Ze względu na zapisy ustawy o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy przed prezentacją nieruchomości należy okazać  dowód osobisty lub paszport oraz złożyć podpis na umowie pośrednictwa lub karcie prezentacji. 

Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu korzystnych kredytów na zakup nieruchomość.

Nota prawna

 

Szanowni Państwo, w trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę uruchomiliśmy możliwość zdalnego dodawania ofert sprzedaży i wynajmu do naszej bazy.

Wystarczy kliknąć w ten link: https://www.nieruchomosci.lubin.pl/artykul,47

 

NOTA PRAWNA DOT. OFERTY

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty MS-6915
Powierzchnia 45,76 m²
Powierzchnia użytkowa 45,76 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, Części wspólne, fundusz remontowy, ogrzewanie
Opłaty wg liczników gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 605 PLN
Okna PCV
Balkon jest
Liczba balkonów 1
Gaz jest
Woda jest
Dojazd ASFALTOWA
Otoczenie osiedle
Ogrzewanie C.O. miejskie
Usytuowanie jednostronne
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi parkiet
Rodzaj kuchni oddzielna
Typ łazienki razem z wc
Glazura łazienki starszego typu
Wyposażenie łazienki umywalka, wanna, WC
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-6995

3 POKOJE W BLOKU PARTER    Mieszkanie o pow. 47,8 m2 położone w świetnej lokalizacji w ścisłym centrum Lubina tuż obok Rynku, w budynku 4 piętrowym po termomodernizacji. Idealna propozycja dla osób szukających  trzypokojowego mieszkania do własnej aranżacji. Duża ...

Powierzchnia
47,80 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 485,36 zł
cena 310 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7005

2 POKOJE LUBIN - 2 PIĘTRO 234 TYS. Czynsz do spółdzielni 563 zł - z zaliczką na C.O. oraz  funduszem remontowym Mieszkanie do wydania od razu po zapłacie ceny. Mieszkanie o pow. 37,98 m2,  położone na drugim piętrze w świetnej lokalizacji nieopodal centrum, ...

Powierzchnia
37,98 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 161,14 zł
cena 234 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7018

2 pokoje w Centrum   Mieszkanie pierwotnie z zabudowanym balkonem -  istnieje możliwość powrotu do oryginalnego układu. IV piętro w bloku. Lokal po remoncie, położony niedaleko centrum. Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania. Mieszkanie ...

Powierzchnia
44,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 400,18 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7024

2-pokojowe mieszkanie na I piętrze  o pow. 37,20 m2– świetna lokalizacja, wszystko pod ręką!       ul. Paderewskiego  Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na I piętrze w doskonałej lokalizacji – w miejscu, gdzie codzienne sprawy załatwisz ...

Powierzchnia
37,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 887,10 zł
cena 219 000