oferta na wyłączność
45
ofert
5 666,67 zł/m2 cena: 850 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Dom wolnostojący 150 m²  posadowiony na 33 arowej działce
 Niemstów k. Lubina 

Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemstów (59-323), zaledwie ok. 12 minut jazdy od Lubina. Nieruchomość idealna dla rodziny poszukującej komfortu, dużej przestrzeni oraz kontaktu z naturą, przy jednoczesnej bliskości miasta.

Opis nieruchomości

Dom o powierzchni całkowitej ok. 150 m² (119,40 m² powierzchni użytkowej) został funkcjonalnie zaprojektowany i oferuje wygodny układ pomieszczeń:

  • przestronna kuchnia – 18,30 m²
  • jasny salon z kominkiem – 23,42 m²
  • sypialnia – 19,24 m²
  • sypialnia – 21,65 m²
  • hol – 14,97 m²
  • łazienka – 5,21 m²
  • pralnia z dodatkową łazienką – 6,49 m²
  • spiżarnia – 10,12 m²

Dodatkowo budynek jest częściowo podpiwniczony oraz posiada możliwość adaptacji poddasza, co daje dodatkowy potencjał aranżacyjny.

Standard i wyposażenie

  • okna PCV
  • nowy piec zasypowy na pellet
  • kominek w salonie tworzący przytulny klimat
  • budynek gospodarczy / garaż na posesji

Działka

Nieruchomość usytuowana jest na dwóch przylegających działkach o łącznej powierzchni 0,3337ha (2 x 16 arów):

  • pięknie zagospodarowana z licznymi nasadzeniami
  • krzewy i drzewa owocowe
  • możliwość wydzielenia i sprzedaży jednej działki, co stanowi dodatkowy potencjał inwestycyjny

Lokalizacja – Niemstów

Niemstów to spokojna, zielona miejscowość położona w gminie Lubin, ceniona za kameralny charakter i szybki dojazd do miasta. W miejscowości znajdują się podstawowe udogodnienia, takie jak szkoła podstawowa oraz sklep (m.in. market Dino), co zapewnia codzienną wygodę mieszkańcom.

Okolica sprzyja spokojnemu życiu – to miejsce, gdzie można odpocząć od miejskiego zgiełku, jednocześnie pozostając blisko Lubina i jego pełnej infrastruktury (praca, usługi, handel).

Atuty nieruchomości

  • duża powierzchnia domu i działki
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • możliwość adaptacji poddasza
  • dodatkowa działka z potencjałem sprzedażowym
  • spokojna lokalizacja blisko miasta
  • ogród z nasadzeniami i drzewami owocowymi
  • kominek i nowoczesne ogrzewanie pelletowe
  • budynek gospodarczy z garażem 

Cena: 850 000 zł 

Nieruchomość idealna dla osób szukających przestrzeni, prywatności oraz możliwości inwestycyjnych w jednej ofercie.
Zapraszam na prezentacje Joanna Wermuth-Kosiek tel: 790 590 355

CHCESZ OBLICZYĆ RATĘ KREDYTU LUB SPRAWDZIĆ ZDOLNOŚĆ  ?  KLIKNIJ W TEN LINK 

FILAR NIERUCHOMOŚCI
Lubin, ul. Kisielewskiego 3, Ustronie IV
(wejście od ul. Jana Pawła II – naprzeciw marketu LIDL)

Naszym klientom oferujemy :

- GWARANCJĘ KORZYSTNEJ CENY – jeśli znajdą Państwo naszą nieruchomość w innym biurze z niższą ceną, i zgłoszą nam to - my gwarantujemy w 100%, że u nas kupią Państwo korzystniej !!!

- GWARANCJĘ BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI – nasze transakcje objęte są ochroną ubezpieczeniową przez T U HESTIA S.A, co daje naszym klientom pełne bezpieczeństwo prawne. Naszą wiedzę dodatkowo potwierdził Minister Infrastruktury nadając nam Licencję Państwową .

- KORZYSTNY KREDYT HIPOTECZNY – z indywidualnie dobraną ratą kredytu najlepszą na rynku. Oferujemy bezpłatne doradztwo i pomoc w uzyskaniu kredytu – udzielamy również szeroką pomoc po podpisaniu umowy kredytowej - załatwiamy za klientów hipoteki i podatki.
Nasza wiedza, profesjonalizm, zawodowe podejście do pracy pośrednika a także specjalistyczny sprzęt i zaawansowane narzędzia marketingowe pozwalają nam na wypromowanie naszych nieruchomości ponad konkurencję.

 

Nota prawna

 

Szanowni Państwo, w trosce o Państwa bezpieczeństwo i wygodę uruchomiliśmy możliwość zdalnego dodawania ofert sprzedaży i wynajmu do naszej bazy.

Wystarczy kliknąć w ten link: https://www.nieruchomosci.lubin.pl/artykul,47

 

NOTA PRAWNA DOT. OFERTY

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

 

Szczegóły

Symbol oferty DS-7104
Powierzchnia 150,00 m²
Powierzchnia użytkowa 119,40 m²
Powierzchnia działki 3 377 m²
Liczba pokoi 3
Rodzaj domu jednorodzinny
Standard
Liczba pięter w budynku 1
Garaż jest
Stan prawny Własność
Okna PCV
Instalacje częściowo wymienione
Balkon taras
Liczba tarasów 1
Kanalizacja tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 23,42; 21,65; 19,24 m2
Typ kuchni kuchnia jasna, osobno
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 18,30 m2
Typ łazienki razem z wc, z oknem
Liczba łazienek 2
Powierzchnia łazienki 5,21 m2
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 14,97 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-6092

DOM W OBORZE w stanie deweloperskim, pow. 125,79 m2 salon + 4 sypialnie Szereg środkowy położony na działce 2,3 ara . Na parterze znajduje się garaż, łazienka z WC, połączony jedno-przestrzennie z kuchnią przestronny salon z  wyjściem szerokimi drzwiami na ...

Powierzchnia
125,79 m2
Powierzchnia działki [m2]
230 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 389,94 zł
cena 678 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-6430

DOM W OBORZE – SZEREG SKRAJNY -STAN DEWELOPERSKI Położony na nowopowstającym zamkniętym nowoczesnym osiedlu - z całkowicie zagospodarowaną infrastrukturą  (wykonana droga wewnętrzna oraz oświetlenie),  w bezpośrednim sąsiedztwie domów wolnostojących oraz terenów ...

Powierzchnia
161,54 m2
Powierzchnia działki [m2]
279 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 255,66 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-6432

SZEREG ŚRODKOWY NA NOWYM ZAMKNIĘTYM OSIEDLU - OBORA. OSIEDLE Z PEŁNĄ INFRASTRUKTURĄ: WYKONANĄ DROGĄ WEWNĘTRZNĄ I OŚWIETLENIEM. Budynek w stanie deweloperskim,  położony na nowopowstającym kameralnym osiedlu. w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz ...

Powierzchnia
117,49 m2
Powierzchnia działki [m2]
163 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 800,58 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek

Lubin (gw), Osiek
dom na sprzedaż

DS-6845

Dom w Osieku z działką 10,35 ara. tylko 1,5 km od Lubina   Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce o pow. 10,35 ara z licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów ozdobnych oraz wysokim starodrzewiem zapewniającym pełną prywatność. Dużym atutem są 2 sypialnie ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 035 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 862,39 zł
cena 1 060 000