Licencjonowane Biuro Nieruchomości - licencja nr 7577

Działamy w Lubinie od 1999 roku. 

 

Oferty specjalne

oferta specjalna
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłosna

Lubin (gw), Miłosna
dom na sprzedaż

DS-6988

 Nowoczesny dom wysokoenergooszczędny  o pow.  125 m² | Miłosna | 7 min od Lubina Szukasz nowoczesnego, bezobsługowego domu, który łączy niskie koszty utrzymania, zdrowy mikroklimat i najwyższą jakość wykonania? Poznaj ofertę budowy domu „Nori” – ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
850,00 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłosna
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Polkowice, Polkowice Dolne

Polkowice, Polkowice Dolne
dom na sprzedaż

DS-7008

Nowy dom w zabudowie szeregowej – Polkowice Dolne | stan surowy otwarty | 122,95 m² | garaż | taras Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej i atrakcyjnej części Polkowic Dolnych. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym ...

Powierzchnia
122,95 m2
Powierzchnia działki [m2]
194 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 131,35 zł
cena 385 000
dom na sprzedaż - Polkowice, Polkowice Dolne
oferta specjalna
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
dom na sprzedaż

DS-7032

Dom w Lubinie - 355 tys  5 pokoi + salon - działka 3 ary  Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Lubinie, w spokojnej i rozwijającej się części miasta. Budynek zaprojektowany został w sposób bardzo funkcjonalny ...

Powierzchnia
136,57 m2
Powierzchnia działki [m2]
302 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 599,40 zł
cena 355 000
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin

Lubin, Stary Lubin
mieszkanie na sprzedaż

MS-7043

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Stary Lubin Na sprzedaż nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na kameralnym, prestiżowym osiedlu w Starym Lubinie. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nowoczesne budownictwo ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 518,52 zł
cena 514 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin
oferta specjalna
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7057

Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem – idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,13 m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem ...

Powierzchnia
33,13 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 298 137
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7069

3 pokoje bezczynszowe - I piętro Lubin ul. Stanisławowska.   Mieszkanie o pow. 73,8 m2  z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym- położone na jednym z nowszych osiedli Lubina. Nieruchomość składa się z : 3  ustawnych pokoi ...

Powierzchnia
73,80 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 146,34 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Zalesie
bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7083

Nowe Mieszkanie  2 pokojowe mieszkanie  z balkonem   Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 36,09 m2 , położone na I piętrze w budynku z windą. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem , który stanowi doskonałą przestrzeń do wypoczynku. Układ ...

Powierzchnia
36,09 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
9 500,00 zł
cena 342 855
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa

Lubin, Polne, Jaśminowa
mieszkanie na sprzedaż

MS-7101

2 pokoje po kapitalnym remoncie,  ul. Jaśminowa, Lubin  Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m²,+ duża piwnica (5m2) położone przy ul. Jaśminowej w Lubinie.      Nieruchomość została urządzona ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 285,71 zł
cena 377 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa

rozumiem