Polkowice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7038

2 pokoje z balkonem w Polkowicach Cena: 190 tys.    Mieszkanie o powierzchni użytkowej 32,70 metrów kwadratowych i składa się z następujących pomieszczeń: Pokój dzienny z wyjściem na balkon Kuchnia otwarta na pokój dzienny Sypialnia Przedpokój Łazienka STANDARD ...

Powierzchnia
32,70 m2
Piętro
9
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 810,40 zł
cena 190 000
mieszkanie na sprzedaż - Polkowice

Lubin, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

MS-7037

2 POKOJE PO GENERALNYM REMONCIE Mieszkanie o pow. 34,8 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających mieszkania gotowego do zamieszkania. W lokalu został przeprowadzony generalny ...

Powierzchnia
34,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 617,82 zł
cena 299 900
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Staszica

Lubin
działka na sprzedaż

GS-7036

Działka inwestycyjna 0,4553 ha – świetna lokalizacja przy drodze wojewódzkiej 333 Na sprzedaż atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 0,4553 ha, położona w bardzo dobrej lokalizacji z dogodnym dojazdem i bliskością drogi wojewódzkiej nr 333. Nieruchomość ...

Powierzchnia
4 553,00 m2
Cena za m2
219,64 zł
cena 1 000 000
działka na sprzedaż - Lubin

Lubin
działka na sprzedaż

GS-7035

Lubin 18,5 ara - działka budowlana Położona w spokojnej okolicy na obrzeżach miasta, z widokiem na pola i sady, w pobliżu nowych domów jednorodzinnych. Media -  woda tuż przy działce, kanalizacja w projekcie, prąd tuż przy działce. Dojazd drogą asfaltową. Cena ...

Powierzchnia
1 854,00 m2
Cena za m2
134,84 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Lubin

Lubin, Małomice
dom na sprzedaż

DS-7032

Dom w Lubinie - 355 tys  5 pokoi + salon - działka 3 ary  Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Lubinie, w spokojnej i rozwijającej się części miasta. Budynek zaprojektowany został w sposób bardzo funkcjonalny – bez ...

Powierzchnia
136,57 m2
Powierzchnia działki [m2]
302 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 599,40 zł
cena 355 000
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

MS-7030

3 pokoje bezczynszowe z balkonem – Lubin, os. Polne Powierzchnia: 55,30 m² + piwnica 2,5 m² Jeden z nowszych budynków na osiedlu | Niskie koszty utrzymania | Po remoncie w 2025 roku   Funkcjonalne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej ...

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 525,95 zł
cena 435 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem