Lubin, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

MS-7047

2 POKOJE - os. STASZICA Mieszkanie gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i w pełni wyposażone Niski czynsz do spółdzielni - jedynie 424 zł - z zaliczką na C.O. oraz  funduszem remontowym Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Nowa instalacja gazowa ...

Powierzchnia
35,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 988,64 zł
cena 246 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Staszica

Lubin
działka na sprzedaż

GS-7045

Działka 7,37 ar - Lubin ul. Spacerowa   Działka budowlana położona przy drodze gminnej, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.   Media: woda i prąd przy działce, gaz w trakcie realizacji,  szambo. Przeznaczenie w MPZP: 1) podstawowe: a) ...

Powierzchnia
737,00 m2
Cena za m2
312,08 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Lubin

Lubin, Stary Lubin
mieszkanie na sprzedaż

MS-7043

Nowe mieszkanie z ogródkiem | Bezczynszowe | Stary Lubin Na sprzedaż nowe, bezczynszowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na kameralnym, prestiżowym osiedlu w Starym Lubinie. Idealna propozycja dla osób ceniących spokój, nowoczesne budownictwo i niskie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 518,52 zł
cena 514 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-7042

Dom w Oborze na działce o pow. 3,3 ara Cena 369 tys. do niewielkiej negocjacji   Środkowy szereg, położony na kameralnym osiedlu w pobliżu lasu. Powierzchnia całkowita wraz z garażem 125 m2. Projekt charakteryzuje się między innymi przestronnymi sypialniami ...

Powierzchnia
125,25 m2
Powierzchnia działki [m2]
320 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 946,11 zł
cena 369 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7041

3-pokojowe mieszkanie z balkonem – I piętro | Lubin os. Ustronie IV Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, z wygodnym układem pomieszczeń i na najbardziej poszukiwanym piętrze? Ta oferta może być idealna dla Ciebie. Na sprzedaż przestronne mieszkanie ...

Powierzchnia
61,97 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 599,97 zł
cena 409 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7039

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | I piętro | Lubin, ul. Śląska | 50,5 m² Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50,5 m², położone na I piętrze w atrakcyjnej części Lubina przy ul. Śląskiej. Lokal idealny zarówno do zamieszkania, ...

Powierzchnia
50,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 019,80 zł
cena 405 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem