oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
dom na sprzedaż

DS-7060

Duży dom w Szklarach Górnych - działka 6,22 ara. Dom o powierzchni użytkowej 141,8 m², położony przy ul. Tęczowej . Duży szereg skrajny usytuowany przy drodze gminnej, na działce o powierzchni 6,22 ara, z pięknym widokiem na okazałe  domy wolnostojące ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
622 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 171,72 zł
cena 430 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7059

Nowe mieszkania  Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie  z dużym tarasem  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2  m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni ...

Powierzchnia
58,91 m2
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 530 131
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7058

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie  z dużym tarasem  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2  m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni 26,40 m², który stanowi ...

Powierzchnia
58,81 m2
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 529 231
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7057

Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem – idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,13 m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni ...

Powierzchnia
33,13 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 298 137
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Lubin (gw), Karczowiska

Lubin (gw), Karczowiska
lokal na sprzedaż

LS-7052

Budynek usługowy na sprzedaż – Karczowiska | 70 m² | działka 9 arów Szukasz miejsca na działalność w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy budynek usługowy o powierzchni 70 ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 642,86 zł
cena 255 000
lokal na sprzedaż - Lubin (gw), Karczowiska
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice

Lubin (gw), Miłoradzice
działka na sprzedaż

GS-7049

Działki budowlane przy lesie - Miłoradzice Na sprzedaż oferujemy 12 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 10 arów, położonych w malowniczej miejscowości Miłoradzice, zaledwie 13 km od Lubina. To wyjątkowe miejsce, w którym powstanie kameralne osiedle ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
55,00 zł
cena 60 500
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem