nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin

Lubin
mieszkanie na wynajem

MW-7103

Całkowicie bezczynszowy apartament  z działką i miejscem postojowym. Lubin - Polesie. Nowy,  jeszcze niezamieszkały, gustownie wykończony i umeblowany apartament o powierzchni użytkowej 75,65 m2 położony na parterze i składający się z: 3 sypialni (dwie z ...

Powierzchnia
77,18 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
51,83 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Lubin
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7100

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka.   Lokalizacja: Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa się z  nowocześnie umeblowanego pokoju stołowego , kuchni wraz z AGD, niewielkiego ...

Powierzchnia
27,77 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,81 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7079

Do wynajęcia kawalerka w centrum Lubina - umeblowana na powierzchnię 26,77 m2 składa się: - umeblowany pokój stołowy - wydzielona sypialnia  - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, WC, umywalką oraz pralką Dostępne od już. Preferowana umowa najmu ...

Powierzchnia
26,77 m2
Piętro
9
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
44,83 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7064

Do wynajęcia 2 pokoje w Centrum   Mieszkanie położone przy ul. Niepodległości o powierzchni 47,40 m2 na którą składa się: - umeblowany pokój stołowy - sypialnia (bez łóżka) - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, WC, umywalką oraz pralką - przedpokój z szafą Dostępne ...

Powierzchnia
47,40 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,65 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7056

Bezczynszowe mieszkanie w nowym apartamentowcu + miejsce postojowe. Lubin - ul. Bema Do wynajęcia stylowo urządzone mieszkanie o pow. 51,90 m2 składające się z: jasnej kuchni z wyjściem na balkon, wyposażonej w nowoczesną i funkcjonalną zabudowę oraz agd: ...

Powierzchnia
51,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,10 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin
mieszkanie na wynajem

MW-7053

Do wynajęcia umeblowane 2 pokoje  w ścisłym centrum Lubina   Mieszkanie o pow. 33,95 m2 składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju.  Lokal mieszkalny w pełni wyposażony urządzenia oraz meble. Nieruchomość położona w ...

Powierzchnia
33,95 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,91 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Lubin
Kryteria wyszukiwania

rozumiem