oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

MS-7030

3 pokoje bezczynszowe z balkonem – Lubin, os. Polne Powierzchnia: 55,30 m² + piwnica 2,5 m² Jeden z nowszych budynków na osiedlu | Niskie koszty utrzymania | Po remoncie w 2025 roku   Funkcjonalne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej ...

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 525,95 zł
cena 435 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7027

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mickiewicza | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 24,8 m², zlokalizowanego przy ul. Mickiewicza w Lubin. Nieruchomość ...

Powierzchnia
24,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 040,32 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7024

2-pokojowe mieszkanie na I piętrze  o pow. 37,20 m2– świetna lokalizacja, wszystko pod ręką!       ul. Paderewskiego  Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na I piętrze w doskonałej lokalizacji – w miejscu, gdzie codzienne sprawy załatwisz ...

Powierzchnia
37,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 887,10 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7023

3 pokoje po remoncie ul. Pawia , Lubin Cena 455 tys   Mieszkanie o pow. 54,1 m2,  położone na 6 piętrze w budynku z windą. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe w którego skład wchodzi : - jasna kuchnia wyposażona ...

Powierzchnia
55,42 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 210,03 zł
cena 455 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7022

3 pokoje w nowej kamienicy. Lubin - ul. Bema Na sprzedaż apartament o pow. 80,2 m2 składający się z :  przestronnej , bo o pow. aż  39 m2 części dziennej w skład której wchodzi kuchnia połączona jednoprzestrzennie z salonem ( z salonu wyjście na balkon)- całość ...

Powierzchnia
80,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 975,06 zł
cena 800 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7018

2 pokoje w Centrum   Mieszkanie pierwotnie z zabudowanym balkonem -  istnieje możliwość powrotu do oryginalnego układu. IV piętro w bloku. Lokal po remoncie, położony niedaleko centrum. Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania. Mieszkanie ...

Powierzchnia
44,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 400,18 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem