nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7102

3 POKOJE - OS. USTRONIE IV 3 PIĘTRO  Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy z wyjściem na zadaszony duży taras 3 piętro w bloku po termomodernizacji.  Przed ...

Powierzchnia
65,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 316,59 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa

Lubin, Polne, Jaśminowa
mieszkanie na sprzedaż

MS-7101

2 pokoje po kapitalnym remoncie,  ul. Jaśminowa, Lubin  Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m²,+ duża piwnica (5m2) położone przy ul. Jaśminowej w Lubinie.      Nieruchomość została urządzona zgodnie z najnowszymi ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 747,25 zł
cena 398 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7098

2 pokoje z balkonem w Lubinie - Osiedle Przylesie ul. Sokola pow. 41,5 m2 Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Przed budynkiem dostępny jest duży parking. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy oraz przychodnie medyczne, co sprawia, że lokalizacja ...

Powierzchnia
43,33 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 231,25 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-7094

3 pokoje - I piętro Lubin-osiedle Świerczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,9 m2 składające się z: 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przypisana jest piwnica, będąca dużym udogodnieniem i dodatkowym ...

Powierzchnia
53,90 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 328,39 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

MS-7092

2 pokoje - 40,95 m2 Lubin-ul. Topolowa  Nieruchomość położona na 5 piętrze w budynku z windą, składająca się z: 2 niezależnych pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki z wc, przedpokoju. Mieszkanie słoneczne, w pełni rozkładowe, bez żadnych obciążeń, ...

Powierzchnia
40,95 m2
Piętro
5
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 324,79 zł
cena 259 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7091

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem – idealne dla rodziny Lubin ul. Kilińskiego  Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 63,20 m², które doskonale sprawdzi się dla rodzin z dziećmi. Rozkład pomieszczeń: przestronny ...

Powierzchnia
63,20 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 962,03 zł
cena 440 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem