Lubin, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

MS-7037

2 POKOJE PO GENERALNYM REMONCIE Mieszkanie o pow. 34,8 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku, w spokojnej części osiedla. Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających mieszkania gotowego do zamieszkania. W lokalu został przeprowadzony generalny ...

Powierzchnia
34,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 617,82 zł
cena 299 900
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Staszica
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Polne
mieszkanie na sprzedaż

MS-7030

3 pokoje bezczynszowe z balkonem – Lubin, os. Polne Powierzchnia: 55,30 m² + piwnica 2,5 m² Jeden z nowszych budynków na osiedlu | Niskie koszty utrzymania | Po remoncie w 2025 roku   Funkcjonalne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej ...

Powierzchnia
57,80 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 525,95 zł
cena 435 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne

Lubin, Ustronie
mieszkanie na wynajem

MW-7029

Bezczynszowa kawalerka. Gustownie urządzone i w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budownictwie na Ustroniu.   Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na pokój (w pokoju znajduje się wydzielony aneks sypialny), łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,71 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Lubin, Ustronie

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7027

Na sprzedaż – 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Mickiewicza | gotowe do wprowadzenia Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 24,8 m², zlokalizowanego przy ul. Mickiewicza w Lubin. Nieruchomość ...

Powierzchnia
24,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
10 040,32 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7024

2-pokojowe mieszkanie na I piętrze  o pow. 37,20 m2– świetna lokalizacja, wszystko pod ręką!       ul. Paderewskiego  Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego na I piętrze w doskonałej lokalizacji – w miejscu, gdzie codzienne sprawy załatwisz ...

Powierzchnia
37,20 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
5 887,10 zł
cena 219 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7023

3 pokoje po remoncie ul. Pawia , Lubin Cena 455 tys   Mieszkanie o pow. 54,1 m2,  położone na 6 piętrze w budynku z windą. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe w którego skład wchodzi : - jasna kuchnia wyposażona ...

Powierzchnia
55,42 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 210,03 zł
cena 455 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem