oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Krzeczyn Wielki

Lubin (gw), Krzeczyn Wielki
działka na sprzedaż

GS-6216

Działka 24,37 ar -  Krzeczyn Wielki - ul. Rubinowa. Na sprzedaż działki położone wśród zabudowy jednorodzinnej, w niedalekiej odległości od terenów zielonych. Prąd znajduje się w ulicy Rubinowej, kanalizacja, gaz i woda w ul. Bursztynowej. Nieruchomości położone ...

Powierzchnia
2 437,00 m2
Cena za m2
54,58 zł
cena 133 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Krzeczyn Wielki
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów

Lubin (gw), Niemstów
działka na sprzedaż

GS-6199

Działka o pow. 13,45 ara - Niemstów przy lesie i potoku Nieruchomość położona w środkowej części miejscowości przy drodze powiatowej.  Działka idealna dla osoby, która chciałaby zamieszkać w niewielkiej odległości od Lubina, ale w cichym i malowniczym zakątku ...

Powierzchnia
1 345,00 m2
Cena za m2
60,00 zł
cena 80 700
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Ścinawa

Ścinawa
działka na sprzedaż

GS-6127

Działki  budowlane   o pow. 8,4 arów.  Nieruchomość położona w  Ścinawie    Działki w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczone są symbolem 11 MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. W sprzedaży posiadamy  dwie działki  CENA ...

Powierzchnia
840,00 m2
Cena za m2
82,14 zł
cena 69 000
działka na sprzedaż - Ścinawa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
działka na sprzedaż

GS-6096

DZIAŁKA USŁUGOWA - LUBIN POW. 221 M2 Na sprzedaż działka położona przy ul. Gwarków w Lubinie pod usługi + maksymalnie 4 mieszkania  Uzbrojenie terenu: prąd na działce, woda, kanalizacja i gaz w drodze (około 70 m) Zapisy w MPZP: - funkcja podstawowa ...

Powierzchnia
221,00 m2
Cena za m2
339,37 zł
cena 75 000
działka na sprzedaż - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Pieszków

Lubin (gw), Pieszków
działka na sprzedaż

GS-5968

Działki budowlane  10 ar i 14 ar.  Nieruchomość położona w  miejscowości Pieszków , w malowniczej okolicy  w sąsiedztwie lasu. LOKALIZACJA : Działki budowlane znajdują się w miejscowości Pieszków  7 km od Lubina  UZBROJENIE TERENU : w drodze , prąd, woda, ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 100 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Pieszków

Prochowice
działka na sprzedaż

GS-5763

DZIAŁKI BUDOWLANE W PROCHOWICACH pow. 10 ar   Na sprzedaż działki budowlane w Prochowicach położone w sąsiedztwie lasu na nowo powstającym osiedlu. Istnieje możliwość wydzielenia działek o większej powierzchni. 1)       funkcja wiodąca: mieszkalnictwo jednorodzinne za ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
47,00 zł
cena 47 000
działka na sprzedaż - Prochowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem