oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rudna, Naroczyce

Rudna, Naroczyce
działka na sprzedaż

GS-7110

Działki budowlane w miejscowości Naroczyce – spokojna okolica blisko lasu Na sprzedaż atrakcyjne działki budowlane położone w malowniczej i spokojnej miejscowości Naroczyce. Oferta obejmuje 15 działek o powierzchniach od 0,1032 ha do 0,1555 ha. To idealna propozycja ...

Powierzchnia
1 032,00 m2
Cena za m2
35,00 zł
cena 36 120
działka na sprzedaż - Rudna, Naroczyce
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
działka na sprzedaż

GS-7109

Działki pod lasem. Szklary Górne - ul. Lipowa   Idealna lokalizacja dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Do wyboru cztery działki : nr 1 o pow. 18,71 ar - 140 tys. zł nr 2 o pow. 12,17 ar - 125 tys. zł nr 3 o pow.  9,35 ar - 125 tys. zł nr 4 o pow. ...

Powierzchnia
1 217,00 m2
Cena za m2
102,71 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
działka na sprzedaż

GS-7108

Działka  o pow. 14,64 ar - Szklary Górne przy drodze asfaltowej i z mediami. Media: woda i kanalizacja na działce, prąd i gaz w drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana wśród zabudowy jednorodzinnej i w niedalekiej odległości od lasu. Napowietrzna linia elektroenergetyczna  ...

Powierzchnia
1 464,00 m2
Cena za m2
116,12 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
działka na sprzedaż

GS-7099

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna   Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce.  Cena działki to 290 tys. do negocjacji Idealna propozycja dla osób szukających skrajnej ...

Powierzchnia
328,00 m2
Cena za m2
884,15 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Lubin, Zalesie
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rudna, Rynarcice

Rudna, Rynarcice
działka na sprzedaż

GS-7097

Działka w Rynarcicach z mediami - 8 ar.   Atrakcyjna lokalizacja:  blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej,  dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd  i gaz -bezpośrednio przy działce. Położenie: 14 km od Lubina i 7 km od Rudnej.  Przeznaczenie ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Rudna, Rynarcice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Gorzyca

Lubin (gw), Gorzyca
działka na sprzedaż

GS-7090

W pełni uzbrojona działka  10,21 ar - Gorzyca   Na sprzedaż działka w pobliżu lasu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród nowych domów wolnostojących. Na działce znajduje się kilka drzew w tym sosny i brzozy, które tworzą przyjemny ...

Powierzchnia
1 021,00 m2
Cena za m2
155,73 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Gorzyca
Kryteria wyszukiwania

rozumiem