oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-6824

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ OBORA - UL. TYTANOWA   Nieruchomość o pow. 102,25 m2 położona na nowym osiedlu domów jednorodzinnych w cichej i spokojnej okolicy na działce o pow. 3,9 ara.  Miejscowość bardzo dobrze skomunikowana z Lubinem - tylko 3 min. samochodem oraz ...

Powierzchnia
120,25 m2
Powierzchnia działki [m2]
391 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 324,32 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-6809

DOM W OBORZE – SZEREG ŚRODKOWY 4 sypialnie + salon .  Położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych ale też blisko zadbanego i zagospodarowanego lasu. Budynek ocieplony z wykonaną elewacją z tynku szlachetnego.   Pow. 120 m2, działka o pow. 1,69 ara.   ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
169 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 750,00 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miroszowice

Lubin (gw), Miroszowice
dom na sprzedaż

DS-6669

Nowy dom parterowy - Miroszowice, ul. Rumiankowa   Nowocześnie wykończony dom o pow. użytkowej 115,34 m2 + garaż 24,31 m2+ kotłownia 3,06 m2, działka 10 ar.   Nieruchomość położona na nowopowstającym osiedlu, wśród zabudowy jednorodzinnej. W rozmieszczeniu ...

Powierzchnia
178,59 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 943,28 zł
cena 1 240 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miroszowice
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik

Lubin (gw), Chróstnik
dom na sprzedaż

DS-6643

Szereg skrajny-  działka 7,52 ara - 5 km od Lubina. Możliwość doprowadzenia do stanu deweloperskiego. Dom jednorodzinny budowany według projektu " Szpinak 2 GP" o pow. użytk. 113,35 m2 .  Nieruchomość zlokalizowana w miejscowości Chróstnik, wśród budynków jednorodzinnych, ...

Powierzchnia
234,11 m2
Powierzchnia działki [m2]
752 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 815,39 zł
cena 425 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek

Lubin (gw), Osiek
dom na sprzedaż

DS-6638

DOM WOLNOSTOJĄCY w OSIEKU 206 m2  z piękną działką.   Nieruchomość położona wśród bujnej zieleni na osiedlu domów jednorodzinnych w Osieku w doskonałej lokalizacji, na samym początku miejscowości tylko 1km od Lubina Działka o pow. 10 arów w pełni zagospodarowana, ...

Powierzchnia
206,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 063,11 zł
cena 1 249 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek
bez prowizji
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-6432

SZEREG ŚRODKOWY NA NOWYM ZAMKNIĘTYM OSIEDLU - OBORA. OSIEDLE Z PEŁNĄ INFRASTRUKTURĄ: WYKONANĄ DROGĄ WEWNĘTRZNĄ I OŚWIETLENIEM. Budynek w stanie deweloperskim,  położony na nowopowstającym kameralnym osiedlu. w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych oraz ...

Powierzchnia
117,49 m2
Powierzchnia działki [m2]
163 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 800,58 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora
Kryteria wyszukiwania

rozumiem