Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-7042

Dom w Oborze na działce o pow. 3,3 ara Cena 369 tys. do niewielkiej negocjacji   Środkowy szereg, położony na kameralnym osiedlu w pobliżu lasu. Powierzchnia całkowita wraz z garażem 125 m2. Projekt charakteryzuje się między innymi przestronnymi sypialniami ...

Powierzchnia
125,25 m2
Powierzchnia działki [m2]
320 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 946,11 zł
cena 369 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Miłosna
dom na sprzedaż

DS-6988

 Nowoczesny dom wysokoenergooszczędny  o pow.  125 m² | Miłosna | 7 min od Lubina Szukasz nowoczesnego, bezobsługowego domu, który łączy niskie koszty utrzymania, zdrowy mikroklimat i najwyższą jakość wykonania? Poznaj ofertę budowy domu „Nori” – energooszczędnego, ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
850,00 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłosna

Lubin (gw), Kłopotów
dom na sprzedaż

DS-6960

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim tylko 699 tys   Pow.  użytkowa 100m2  - atutem są  4 sypialnie  (jedną z sypialni zlokalizowano  na parterze)  Obecnie rzadko spotykany układ, idealny dla większej rodziny lub do pracy zdalnej. Nieruchomość położona ...

Powierzchnia
162,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
652 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 314,81 zł
cena 699 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Kłopotów
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik

Lubin (gw), Chróstnik
dom na sprzedaż

DS-6892

DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ CHRÓSTNIK Dom o pow. 112,56 m2 położony w cichej i spokojnej okolicy nieopodal sklepu "DINO", na działce o pow. 3 arów.  Miejscowość doskonale skomunikowana z Lubinem - tylko 2 min. samochodem oraz darmowa komunikacja autobusowa. Dom ...

Powierzchnia
159,08 m2
Powierzchnia działki [m2]
300 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 483,03 zł
cena 395 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Siedlce

Lubin (gw), Siedlce
dom na sprzedaż

DS-6859

Dom jednorodzinny z 4 sypialniami położony na 12 arowej działce 7 km od Lubina   Nieruchomość położona w miejscowości Siedlce, pośród nowych domów. Kameralna lokalizacja  w ciszy i spokoju z bliskim dostępem do lasu. Na powierzchnię 132 m2 składa się: ·    ...

Powierzchnia
132,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 205 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 712,12 zł
cena 490 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Siedlce
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek

Lubin (gw), Osiek
dom na sprzedaż

DS-6845

Dom w Osieku z działką 10,35 ara. tylko 1,5 km od Lubina   Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce o pow. 10,35 ara z licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów ozdobnych oraz wysokim starodrzewiem zapewniającym pełną prywatność. Dużym atutem są 2 sypialnie ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 035 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 862,39 zł
cena 1 060 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek
Kryteria wyszukiwania

rozumiem