oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
dom na sprzedaż

DS-7060

Duży dom w Szklarach Górnych - działka 6,22 ara. Dom o powierzchni użytkowej 141,8 m², położony przy ul. Tęczowej . Duży szereg skrajny usytuowany przy drodze gminnej, na działce o powierzchni 6,22 ara, z pięknym widokiem na okazałe  domy wolnostojące ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
622 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 171,72 zł
cena 430 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-7042

Dom w Oborze na działce o pow. 3,3 ara Cena 369 tys. do niewielkiej negocjacji   Środkowy szereg, położony na kameralnym osiedlu w pobliżu lasu. Powierzchnia całkowita wraz z garażem 125 m2. Projekt charakteryzuje się między innymi przestronnymi sypialniami ...

Powierzchnia
125,25 m2
Powierzchnia działki [m2]
320 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 946,11 zł
cena 369 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin, Małomice
dom na sprzedaż

DS-7032

Dom w Lubinie - 355 tys  5 pokoi + salon - działka 3 ary  Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych w Lubinie, w spokojnej i rozwijającej się części miasta. Budynek zaprojektowany został w sposób bardzo funkcjonalny – bez ...

Powierzchnia
136,57 m2
Powierzchnia działki [m2]
302 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
2 599,40 zł
cena 355 000
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
dom na sprzedaż

DS-7021

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon.   Do sprzedaży budynek  o pow. użytkowej 107 m2 + garaż 17,08 m2. Parter i piętro doprowadzone do stanu deweloperskiego. Na parterze znajdują się: - kuchnia otwarta na salon ...

Powierzchnia
124,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 184,74 zł
cena 770 000
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Polkowice, Polkowice Dolne

Polkowice, Polkowice Dolne
dom na sprzedaż

DS-7008

Nowy dom w zabudowie szeregowej – Polkowice Dolne | stan surowy otwarty | 122,95 m² | garaż | taras Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej, zlokalizowany w spokojnej i atrakcyjnej części Polkowic Dolnych. Nieruchomość sprzedawana w stanie surowym otwartym z ...

Powierzchnia
122,95 m2
Powierzchnia działki [m2]
194 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
3 131,35 zł
cena 385 000
dom na sprzedaż - Polkowice, Polkowice Dolne

Lubin (gw), Miłosna
dom na sprzedaż

DS-6988

 Nowoczesny dom wysokoenergooszczędny  o pow.  125 m² | Miłosna | 7 min od Lubina Szukasz nowoczesnego, bezobsługowego domu, który łączy niskie koszty utrzymania, zdrowy mikroklimat i najwyższą jakość wykonania? Poznaj ofertę budowy domu „Nori” – energooszczędnego, ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 000 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
850,00 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłosna
Kryteria wyszukiwania

rozumiem