Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7056

Bezczynszowe mieszkanie w nowym apartamentowcu + miejsce postojowe. Lubin - ul. Bema Do wynajęcia stylowo urządzone mieszkanie o pow. 51,90 m2 składające się z: jasnej kuchni z wyjściem na balkon, wyposażonej w nowoczesną i funkcjonalną zabudowę oraz agd: ...

Powierzchnia
51,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,10 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin
mieszkanie na wynajem

MW-7053

Do wynajęcia umeblowane 2 pokoje  w ścisłym centrum Lubina   Mieszkanie o pow. 33,95 m2 składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju.  Lokal mieszkalny w pełni wyposażony urządzenia oraz meble. Nieruchomość położona w ...

Powierzchnia
33,95 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,91 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Lubin
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Lubin (gw), Karczowiska

Lubin (gw), Karczowiska
lokal na sprzedaż

LS-7052

Budynek usługowy na sprzedaż – Karczowiska | 70 m² | działka 9 arów Szukasz miejsca na działalność w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej lokalizacji? Ta oferta może być idealna. Na sprzedaż funkcjonalny, parterowy budynek usługowy o powierzchni 70 ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
3 642,86 zł
cena 255 000
lokal na sprzedaż - Lubin (gw), Karczowiska

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

MW-7050

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w budynku z windą na os. Zalesie Komfortowo wykończone mieszkanie, całkowicie umeblowane o pow. 48,31m2 na którą składa się : - salon, jednoprzestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią - kuchnia wraz z meblami w zabudowie ...

Powierzchnia
48,31 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
47,61 zł
cena 2 300
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice

Lubin (gw), Miłoradzice
działka na sprzedaż

GS-7049

Działki budowlane przy lesie - Miłoradzice Na sprzedaż oferujemy 12 atrakcyjnych działek budowlanych o powierzchni od 10 arów, położonych w malowniczej miejscowości Miłoradzice, zaledwie 13 km od Lubina. To wyjątkowe miejsce, w którym powstanie kameralne osiedle ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
55,00 zł
cena 60 500
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice

Lubin, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

MS-7047

2 POKOJE - os. STASZICA Mieszkanie gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i w pełni wyposażone Niski czynsz do spółdzielni - jedynie 424 zł - z zaliczką na C.O. oraz  funduszem remontowym Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Nowa instalacja gazowa ...

Powierzchnia
35,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 988,64 zł
cena 246 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Staszica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem