oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7066

 3 pokoje z balkonem w Lubinie – os. Ustronie IV   Mieszkanie o powierzchni 63,90 m² znajduje się na III piętrze w czteropiętrowym bloku. Ma funkcjonalny układ, który sprawia, że wnętrze jest wygodne i przestronne. Układ pomieszczeń: ✔ Salon z balkonem – ...

Powierzchnia
63,90 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 931,14 zł
cena 379 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7064

Do wynajęcia 2 pokoje w Centrum   Mieszkanie położone przy ul. Niepodległości o powierzchni 47,40 m2 na którą składa się: - umeblowany pokój stołowy - sypialnia (bez łóżka) - umeblowana kuchnia - łazienka z wanną, WC, umywalką oraz pralką - przedpokój z szafą Dostępne ...

Powierzchnia
47,40 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
31,65 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
dom na sprzedaż

DS-7060

Duży dom w Szklarach Górnych - działka 6,22 ara. Dom o powierzchni użytkowej 141,8 m², położony przy ul. Tęczowej . Duży szereg skrajny usytuowany przy drodze gminnej, na działce o powierzchni 6,22 ara, z pięknym widokiem na okazałe  domy wolnostojące ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
622 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 171,72 zł
cena 430 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7059

Nowe mieszkania  Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie  z dużym tarasem  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2  m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni ...

Powierzchnia
58,91 m2
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 530 131
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7058

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie  z dużym tarasem  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2  m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni 26,40 m², który stanowi ...

Powierzchnia
58,81 m2
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 529 231
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7057

Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem – idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,13 m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni ...

Powierzchnia
33,13 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 298 137
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem