Lubin (gw), Księginice
działka na sprzedaż

GS-6787

Działka budowlana w Księginicach pow. 11 arów Malowniczo położona działka, w sąsiedztwie lasu . Media: prąd przy działce, woda na działce  oraz kanalizacja w drodze dojazdowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN/U ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Księginice

Lubin (gw), Raszowa
działka na sprzedaż

GS-6785

Działka w Raszowej z widokiem na las   Powierzchnia 10,35 ara. Prąd, gaz oraz woda w drodze tuż przy działce. Położona przy drodze asfaltowej, w malowniczym miejscu z widokiem na łąki oraz pobliski las. Dogodny dojazd do Lubina - jedynie 10 minut jazdy samochodem. ...

Powierzchnia
1 035,00 m2
Cena za m2
85,02 zł
cena 88 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Raszowa

Lubin (gw), Chróstnik
działka na sprzedaż

GS-6770

Na sprzedaż działka 4,6 ar z fundamentem i projektem -Chróstnik.   Działka z wylaną ławą fundamentową pod budowę szeregu skrajnego z garażem według projektu "Szpinak 2GP". W tym projekcie część mieszkalna jednego szeregu oddzielona jest od części mieszkalnej ...

Powierzchnia
460,00 m2
Cena za m2
358,70 zł
cena 165 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
lokal na wynajem

LW-6768

Lokal  po generalnym remoncie  - 110 m2. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej, Lubin.   Idealny pod prowadzenie: - zajęć nie generujących dużego hałasu np.: zajęcia jogi,  - szkoleń teoretycznych np.: do egzaminów z prawa jazdy, itp.  Nieruchomość składa się z ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
36,36 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
lokal na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
lokal na wynajem

LW-6758

Lokal 110 m2 po generalnym remoncie- Lubin. Lokalizacja: ul. Armii Krajowej. Nieruchomość położona na parterze przy ulicy o dużym natężeniu ruchu samochodów oraz pieszych. Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy (dostosowane dla osób niepełnosprawnych), duże witryny ...

Powierzchnia
110,00 m2
Piętro
niski parter
Cena za m2
65,45 zł
cena 7 200
lokal na wynajem - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Kobierzyce, Tyniec Mały

Kobierzyce, Tyniec Mały
działka na sprzedaż

GS-6724

Na sprzedaż działka 13,38 ar - Tyniec Mały , gmina Kobierzyce. Nieruchomość położona przy ul. Kolbuszowskiej.   Atrakcyjna lokalizacja: urokliwa miejscowość z pełną infrastrukturą (drogi asfaltowe, oświetlenie ulic) , w której znajdują się m.in.: nowa szkoła ...

Powierzchnia
1 338,00 m2
Cena za m2
584,98 zł
cena 782 700
działka na sprzedaż - Kobierzyce, Tyniec Mały
Kryteria wyszukiwania

rozumiem