oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów

Lubin (gw), Niemstów
dom na sprzedaż

DS-7104

Dom wolnostojący 150 m²  posadowiony na 33 arowej działce  Niemstów k. Lubina  Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemstów (59-323), zaledwie ok. 12 minut jazdy od Lubina. Nieruchomość idealna dla rodziny ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 377 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 666,67 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin

Lubin
mieszkanie na wynajem

MW-7103

Całkowicie bezczynszowy apartament  z działką i miejscem postojowym. Lubin - Polesie. Nowy,  jeszcze niezamieszkały, gustownie wykończony i umeblowany apartament o powierzchni użytkowej 75,65 m2 położony na parterze i składający się z: 3 sypialni (dwie z ...

Powierzchnia
77,18 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
51,83 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Lubin
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7102

3 POKOJE - OS. USTRONIE IV 3 PIĘTRO  Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy z wyjściem na zadaszony duży taras 3 piętro w bloku po termomodernizacji.  Przed ...

Powierzchnia
65,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 316,59 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa

Lubin, Polne, Jaśminowa
mieszkanie na sprzedaż

MS-7101

2 pokoje po kapitalnym remoncie,  ul. Jaśminowa, Lubin  Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m²,+ duża piwnica (5m2) położone przy ul. Jaśminowej w Lubinie.      Nieruchomość została urządzona zgodnie z najnowszymi ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 747,25 zł
cena 398 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7100

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka.   Lokalizacja: Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa się z  nowocześnie umeblowanego pokoju stołowego , kuchni wraz z AGD, niewielkiego ...

Powierzchnia
27,77 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,81 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
działka na sprzedaż

GS-7099

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna   Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce.  Cena działki to 290 tys. do negocjacji Idealna propozycja dla osób szukających skrajnej ...

Powierzchnia
328,00 m2
Cena za m2
884,15 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Lubin, Zalesie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem