nowa oferta
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
lokal na wynajem

LW-7106

NOWE LOKALE USŁUGOWE DO WYNAJĘCIA – LUBIN, UL. MALACHITOWA Oferujemy do wynajęcia 3 nowe lokale usługowe zlokalizowane w Lubinie przy ul. Malachitowej. Lokale wykończone są w wysokim standardzie i gotowe do rozpoczęcia działalności. Każdy lokal składa się z: ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie
nowa oferta
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
lokal na wynajem

LW-7105

Lokal o pow. 25m2 położony bezpośrednio przy ulicy na osiedlu Ustronie IV. Do wynajęcia pomieszczenie biurowe składające się z sali obsługi i niewielkiego magazynku/ archiwum   z dostępem do zaplecza sanitarnego i kuchennego. Idealne pod działalność biurową i usługową. ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
58,00 zł
cena 1 450
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów

Lubin (gw), Niemstów
dom na sprzedaż

DS-7104

Dom wolnostojący 150 m²  posadowiony na 33 arowej działce  Niemstów k. Lubina  Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Niemstów (59-323), zaledwie ok. 12 minut jazdy od Lubina. Nieruchomość idealna dla rodziny ...

Powierzchnia
150,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
3 377 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 666,67 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Niemstów
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin

Lubin
mieszkanie na wynajem

MW-7103

Całkowicie bezczynszowy apartament  z działką i miejscem postojowym. Lubin - Polesie. Nowy,  jeszcze niezamieszkały, gustownie wykończony i umeblowany apartament o powierzchni użytkowej 75,65 m2 położony na parterze i składający się z: 3 sypialni (dwie z ...

Powierzchnia
77,18 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
51,83 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Lubin
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7102

3 POKOJE - OS. USTRONIE IV 3 PIĘTRO  Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy z wyjściem na zadaszony duży taras 3 piętro w bloku po termomodernizacji.  Przed ...

Powierzchnia
65,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 316,59 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa

Lubin, Polne, Jaśminowa
mieszkanie na sprzedaż

MS-7101

2 pokoje po kapitalnym remoncie,  ul. Jaśminowa, Lubin  Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m²,+ duża piwnica (5m2) położone przy ul. Jaśminowej w Lubinie.      Nieruchomość została urządzona zgodnie z najnowszymi ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 747,25 zł
cena 398 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem