oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin

Lubin, Stary Lubin
działka na sprzedaż

GS-6607

Na sprzedaż działka w Lubinie o pow. 3,17 ar - Stary Lubin. Cena 72 tys do negocjacji !!!   Nieruchomość położona na terenie oznaczonym w MPZP symbolem 3 MN -zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka pod zabudowę szeregową, położona na nowo powstającym osiedlu ...

Powierzchnia
317,00 m2
Cena za m2
227,13 zł
cena 72 000
działka na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin

Paszowice, Pogwizdów
działka na sprzedaż

GS-6594

2 działki  budowlane   o pow.  około 15  arów.  Pogwizdów Cicha i spokojna okolica, Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest  symbolem MN/UD- teren zabudowy mieszkaniowej. 1) przeznaczenie podstawowe:  a) zabudowa mieszkaniowa ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Paszowice, Pogwizdów

Lubin, Stary Lubin
mieszkanie na sprzedaż

MS-6591

4 POKOJE 83,3 m2 BEZCZYNSZOWE NA STARYM LUBINIE   Idealna propozycja dla wymagających klientów, szukających dużego i przestronnego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania. 3 piętro w nowym budownictwie, powierzchnia mieszkania po podłodze ...

Powierzchnia
83,30 m2
Piętro
3
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
7 983,19 zł
cena 665 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Stary Lubin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Chocianów

Chocianów
działka na sprzedaż

GS-6584

Działka budowlana  11,24  arów  Nieruchomość położona w  Chocianowie   na nowo powstałym osiedlu domków jednorodzinnych   UZBROJENIE TERENU : w drodze,  prąd  - własna studnia (do wykonania) - ekologiczna oczyszczalnia lub bezodpływowy zbiornik (do wykonania) 1) ...

Powierzchnia
1 124,00 m2
Cena za m2
69,40 zł
cena 78 000
działka na sprzedaż - Chocianów

Lubin, Centrum
lokal na wynajem

LW-6485

Do wynajęcia lokal 88,5  m2  - Lubin - Centrum . Lokal położony na parterze, w głównym ciągu pieszych, miejsca postojowe przed lokalem. Idealnie nadaje się na wszelaką działalność handlowo - usługową jak również na biuro.   Nieruchomość składa się z sali sprzedaży, ...

Powierzchnia
88,50 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
45,20 zł
cena 4 000
lokal na wynajem - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
działka na sprzedaż

GS-6474

Działka o pow. 26,9 ar z pełnym uzbrojeniem - Szklary Górne Nieruchomość położona  przy drodze asfaltowej. Uzbrojenie : gaz, prąd , woda i kanalizacja w drodze asfaltowej przy wjeździe na działkę. IV klasa gruntów. Wykonano zjazd z drogi asfaltowej na działkę.   Część ...

Powierzchnia
2 690,00 m2
Cena za m2
73,98 zł
cena 199 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne
Kryteria wyszukiwania

rozumiem