oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Paszowice, Zębowice

Paszowice, Zębowice
mieszkanie na sprzedaż

MS-6952

3 pokoje 143 m2 po remoncie Zębowice koło Jawora Na sprzedaż przestronne, całkowicie bezczynszowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 143 m², położone w Zębowicach (gmina Paszowice, powiat jaworski). Lokal znajduje się na I piętrze wolnostojącej kamienicy w spokojnej ...

Powierzchnia
143,71 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
3 193,93 zł
cena 459 000
mieszkanie na sprzedaż - Paszowice, Zębowice

Lubin (gw), Księginice
mieszkanie na sprzedaż

MS-6945

2 POKOJE 57,5 m2 - CAŁKOWICIE BEZCZYSZOWE Mieszkanie położone na pierwszym piętrze  2-piętrowej kamienicy  zlokalizowanej w centralnej części Księginic - sprzedawane wraz z  garażem położonym tuż obok, komórką na podwórku, oraz ładną działką rekreacyjną z wiatą ...

Powierzchnia
57,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
4 330,43 zł
cena 249 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin (gw), Księginice

Lubin
lokal na sprzedaż

LS-6938

Lokal o pow. 44,95 m2  w Lubinie.   Nieruchomość składa się z sali obsługi,  pomieszczenia biurowego z dużą szafą w zabudowie, umeblowanego pomieszczenia socjalnego oraz zaplecza sanitarnego. Sala obsługi pozwala na wydzielenie recepcji oraz zamkniętego gabinetu ...

Powierzchnia
44,95 m2
Piętro
1
Cena za m2
8 387,10 zł
cena 377 000
lokal na sprzedaż - Lubin
oferta na wyłączność
lokal na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
lokal na sprzedaż

LS-6930

Obiekt hotelowo-bankietowy pow. 950m2 w centrum Lubina   z własną działka 23,5 ara.   Parterowy budynek z dużym prywatnym parkingiem dla klientów,  nadający się na przychodnię lekarską, przedszkole, żłobek oraz każdą inna działalność - obecnie pełni funkcje ...

Powierzchnia
1 120,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
1 964,29 zł
cena 2 200 000
lokal na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Chocianów (gw), Szklary Dolne

Chocianów (gw), Szklary Dolne
działka na sprzedaż

GS-6929

Na sprzedaż działka budowlana – Szklary Dolne Na sprzedaż działka o powierzchni 0,1394 ha położona w Szklarach Dolnych. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, co zapewnia wygodny i bezproblemowy wjazd. ✅ Media: prąd, woda i gaz – w granicy działki. ✅ W  atrakcyjnej, ...

Powierzchnia
1 394,00 m2
Cena za m2
71,74 zł
cena 100 000
działka na sprzedaż - Chocianów (gw), Szklary Dolne

Lubin, Zalesie
mieszkanie na wynajem

MW-6917

Klimatyzowany apartament 2 pokojowy w nowym budynku z windą na os. Zalesie  Z miejscem postojowym w garażu podziemnym!!! Ekskluzywnie i komfortowo wykończone mieszkanie, całkowicie umeblowane o pow. 38,10 m2 na którą składa się : - salon z wyjściem na duży ...

Powierzchnia
38,10 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
55,12 zł
cena 2 100
mieszkanie na wynajem - Lubin, Zalesie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem