oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7023

3 pokoje po remoncie ul. Pawia , Lubin Cena 455 tys   Mieszkanie o pow. 54,1 m2,  położone na 6 piętrze w budynku z windą. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe w którego skład wchodzi : - jasna kuchnia wyposażona ...

Powierzchnia
55,42 m2
Piętro
6
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
8 210,03 zł
cena 455 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7022

3 pokoje w nowej kamienicy. Lubin - ul. Bema Na sprzedaż apartament o pow. 80,2 m2 składający się z :  przestronnej , bo o pow. aż  39 m2 części dziennej w skład której wchodzi kuchnia połączona jednoprzestrzennie z salonem ( z salonu wyjście na balkon)- całość ...

Powierzchnia
80,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 975,06 zł
cena 800 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
dom na sprzedaż

DS-7021

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon.   Do sprzedaży budynek  o pow. użytkowej 107 m2 + garaż 17,08 m2. Parter i piętro doprowadzone do stanu deweloperskiego. Na parterze znajdują się: - kuchnia otwarta na salon ...

Powierzchnia
124,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 184,74 zł
cena 770 000
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Chocianów (gw), Chocianowiec

Chocianów (gw), Chocianowiec
działka na sprzedaż

GS-7019

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana – Chocianowiec, 17 km od Lubina Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej położonej w spokojnej, zielonej okolicy w miejscowości Chocianowiec, zaledwie 17 km od Lubin. To idealna propozycja dla osób ...

Powierzchnia
1 583,00 m2
Cena za m2
44,22 zł
cena 70 000
działka na sprzedaż - Chocianów (gw), Chocianowiec

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7018

2 pokoje w Centrum   Mieszkanie pierwotnie z zabudowanym balkonem -  istnieje możliwość powrotu do oryginalnego układu. IV piętro w bloku. Lokal po remoncie, położony niedaleko centrum. Idealna propozycja dla osób szukających mieszkania gotowego do zamieszkania. Mieszkanie ...

Powierzchnia
44,53 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 400,18 zł
cena 285 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7012

3 POKOJE BEZCZYNSZOWE 1 PIĘTRO                  Przestronne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w nowym budownictwie - osiedle Przylesie. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Bezczynszowe - opłaty dla zarządcy tylko 318 zł z wliczonym funduszem remontowym. Pow. ...

Powierzchnia
72,81 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 402,83 zł
cena 539 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem