bez prowizji
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7076

Nowe   MIESZKANIE W LUBINIE Z OGRÓDKIEM w stanie deweloperskim      Nieruchomość składa się z aneksu kuchennego jednoprzestrzennie połączonego z salonem o pow.26,04 m2 z wyjściem na taras i ogródek o pow. 281,55 m2  , sypialnia o pow.13,18 m2,   pokoju o pow. ...

Powierzchnia
75,66 m2
Piętro
przyziemie
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 200,00 zł
cena 696 072
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7074

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie  z balkonem Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44,02 m2  m², położone na I piętrze w budynku z windą  nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym balkonem o ...

Powierzchnia
44,02 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 396 136
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7067

Nowe Mieszkanie Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie  z dużym tarasem  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 46,53 m2  m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni 12,14 m², ...

Powierzchnia
46,53 m2
Cena za m2
8 998,99 zł
cena 418 723
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7059

Nowe mieszkania  Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie  z dużym tarasem  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,91 m2  m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni ...

Powierzchnia
58,91 m2
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 530 131
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7058

Bezczynszowe 3 pokojowe mieszkanie  z dużym tarasem  Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 58,81 m2  m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni 26,40 m², który stanowi ...

Powierzchnia
58,81 m2
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 529 231
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
mieszkanie na sprzedaż

MS-7057

Nowoczesna kawalerka z dużym tarasem – idealna inwestycja lub pierwsze mieszkanie Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 33,13 m², położone na parterze nowoczesnej inwestycji. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz przestronnym tarasem o powierzchni ...

Powierzchnia
33,13 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
8 999,00 zł
cena 298 137
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Małomice
45