oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Obora
dom na sprzedaż

DS-6809

DOM W OBORZE – SZEREG ŚRODKOWY 4 sypialnie + salon .  Położony w bezpośrednim sąsiedztwie domów jednorodzinnych ale też blisko zadbanego i zagospodarowanego lasu. Budynek ocieplony z wykonaną elewacją z tynku szlachetnego.   Pow. 120 m2, działka o pow. 1,69 ara.   ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
169 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 750,00 zł
cena 450 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Obora

Lubin (gw), Księginice
działka na sprzedaż

GS-6787

Działka budowlana w Księginicach pow. 11 arów Malowniczo położona działka, w sąsiedztwie lasu . Media: prąd przy działce, woda na działce  oraz kanalizacja w drodze dojazdowej. Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona symbolem MN/U ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 110 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Księginice

Ścinawa
działka na sprzedaż

GS-6708

DZIAŁKA INWESTYCYJNA  pod market lub budynek usługowo-mieszkalny w bezpośrednim sąsiedztwie DINO Powierzchnia: 0,69 ha Cena: 795 tys - sprzedaż bez VAT LOKALIZACJA: Działka położona w Ścinawie przy ul. Lubińskiej, w doskonałej lokalizacji z bezpośrednim ...

Powierzchnia
6 967,00 m2
Cena za m2
114,11 zł
cena 795 000
działka na sprzedaż - Ścinawa
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Raszówka

Lubin (gw), Raszówka
działka na sprzedaż

GS-6690

Działka budowlana w Raszówce pow. 16,28 ar   Działka usytuowana w centralnej części Raszówki w niedalekiej odległości od przytanku PKP, uzbrojona w wodę, kanalizację, gaz oraz prąd. Położona w malowniczym miejscu z widokiem na pobliski las. Dogodny dojazd do Lubina ...

Powierzchnia
1 628,00 m2
Cena za m2
152,95 zł
cena 249 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Raszówka
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek

Lubin (gw), Osiek
działka na sprzedaż

GS-6689

Działka usługowa w Osieku przy drodze na Wrocław  ze zjazdem w obu kierunkach pow. 0,2252 ha   Działka położona bezpośrednio przy drodze krajowej, idealnie nadająca się na restaurację, hotel, hostel , lub inną działalność wymagająca lokalizacji na widoku ze zjazdem ...

Powierzchnia
2 252,00 m2
Cena za m2
195,38 zł
cena 440 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek

Paszowice, Pogwizdów
działka na sprzedaż

GS-6594

2 działki  budowlane   o pow.  około 15  arów.  Pogwizdów Cicha i spokojna okolica, Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest  symbolem MN/UD- teren zabudowy mieszkaniowej. 1) przeznaczenie podstawowe:  a) zabudowa mieszkaniowa ...

Powierzchnia
1 500,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 120 000
działka na sprzedaż - Paszowice, Pogwizdów
48
ofert
Mariusz Zimnica

Doradca ds. nieruchomości

m.zimnica@nieruchomosci.lubin.pl

668 114 971
668114971