oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Polkowice (gw), Guzice

Polkowice (gw), Guzice
działka na sprzedaż

GS-6903

Działka budowlana 11 arów – Guzice Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 11 arów, położona w spokojnej się części Guzic. Lokalizacja: • dojazd wybrukowaną drogą • w sąsiedztwie domów jednorodzinnych • szybki i dogodny dojazd do Polkowic – idealne ...

Powierzchnia
1 100,00 m2
Cena za m2
108,18 zł
cena 119 000
działka na sprzedaż - Polkowice (gw), Guzice
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Ścinawa

Ścinawa
dom na sprzedaż

DS-6899

Kamienica w ścisłym centrum - Ścinawa pow. 130 m2 Kamienica oferuje lokal użytkowy na parterze, który doskonale nadaje się na sklep, biuro lub inną działalność usługową. Pierwsze piętro oraz poddasze mogą być przekształcone na przestrzeń mieszkalną, co czyni tę ...

Powierzchnia
160,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
92 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
1 562,50 zł
cena 250 000
dom na sprzedaż - Ścinawa
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin

Lubin
dom na sprzedaż

DS-6878

Parterowy dom z oranżerią i tarasem w zieleni – Lubin os. Krzeczyn Wielki Szukasz domu, który od progu robi wrażenie i jest zaprojektowany „pod życie”? Ten parterowy, wolnostojący dom na osiedlu Krzeczyn Wielki łączy funkcjonalny układ 3 stref z wyjątkową strefą ...

Powierzchnia
186,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
873 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 075,27 zł
cena 1 130 000
dom na sprzedaż - Lubin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rudna, Chobienia

Rudna, Chobienia
działka na sprzedaż

GS-6863

Działka budowlana 30 arów  Chobienia   Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 30 arów, położona w malowniczej miejscowości Chobienia, gmina Rudna, powiat lubiński (woj. dolnośląskie). 33 km od Lubina, oraz 17 km od Ścinawy. Działka ma kształt prostokątny, ...

Powierzchnia
2 986,00 m2
Cena za m2
28,47 zł
cena 85 000
działka na sprzedaż - Rudna, Chobienia
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Siedlce

Lubin (gw), Siedlce
dom na sprzedaż

DS-6859

Dom jednorodzinny z 4 sypialniami położony na 12 arowej działce 7 km od Lubina   Nieruchomość położona w miejscowości Siedlce, pośród nowych domów. Kameralna lokalizacja  w ciszy i spokoju z bliskim dostępem do lasu. Na powierzchnię 132 m2 składa się: ·    ...

Powierzchnia
132,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 205 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 712,12 zł
cena 490 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Siedlce
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek

Lubin (gw), Osiek
dom na sprzedaż

DS-6845

Dom w Osieku z działką 10,35 ara. tylko 1,5 km od Lubina   Nieruchomość usytuowana na zagospodarowanej działce o pow. 10,35 ara z licznymi nasadzeniami kwiatów, krzewów ozdobnych oraz wysokim starodrzewiem zapewniającym pełną prywatność. Dużym atutem są 2 sypialnie ...

Powierzchnia
218,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 035 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 862,39 zł
cena 1 060 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Osiek
49
ofert
Mariusz Zimnica

Doradca ds. nieruchomości

m.zimnica@nieruchomosci.lubin.pl

668 114 971
668114971