nowa oferta
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
lokal na wynajem

LW-7106

NOWE LOKALE USŁUGOWE DO WYNAJĘCIA – LUBIN, UL. MALACHITOWA Oferujemy do wynajęcia 3 nowe lokale usługowe zlokalizowane w Lubinie przy ul. Malachitowej. Lokale wykończone są w wysokim standardzie i gotowe do rozpoczęcia działalności. Każdy lokal składa się z: ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
69,44 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa

Lubin, Polne, Jaśminowa
mieszkanie na sprzedaż

MS-7101

2 pokoje po kapitalnym remoncie,  ul. Jaśminowa, Lubin  Na sprzedaż wyjątkowe, całkowicie wyremontowane i umeblowane mieszkanie o powierzchni 40,40 m²,+ duża piwnica (5m2) położone przy ul. Jaśminowej w Lubinie.      Nieruchomość została urządzona zgodnie z najnowszymi ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
8 747,25 zł
cena 398 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Polne, Jaśminowa
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7100

Do wynajęcia w pełni umeblowana kawalerka.   Lokalizacja: Lubin Centrum Nieruchomość o powierzchni 26,77 m2 położona zaledwie klika minut drogi od ścisłego centrum. Mieszkanie składa się z  nowocześnie umeblowanego pokoju stołowego , kuchni wraz z AGD, niewielkiego ...

Powierzchnia
27,77 m2
Piętro
10
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
46,81 zł
cena 1 300
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7098

2 pokoje z balkonem w Lubinie - Osiedle Przylesie ul. Sokola pow. 41,5 m2 Nieruchomość znajduje się w cichej i spokojnej okolicy. Przed budynkiem dostępny jest duży parking. W pobliżu znajdują się szkoły, sklepy oraz przychodnie medyczne, co sprawia, że lokalizacja ...

Powierzchnia
43,33 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 231,25 zł
cena 270 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Raszówka

Lubin (gw), Raszówka
działka na sprzedaż

GS-7089

Działka budowlana w Raszówce Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 10 arów, położona w Raszówce, w dogodnej lokalizacji z szybkim dojazdem do Lubina i Legnicy. Działka w MPZP przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. To idealne miejsce ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
230,00 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Raszówka
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice

Lubin (gw), Miłoradzice
dom na sprzedaż

DS-7085

Nowoczesny dom z pompą ciepła i ogrzewaniem podłogowym - Miłoradzice.  Możliwość wykończenia pod klucz! Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, położony w spokojnej i atrakcyjnej miejscowości Miłoradzice. Nieruchomość usytuowana jest na działce ...

Powierzchnia
129,26 m2
Powierzchnia działki [m2]
850 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 575,89 zł
cena 850 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Miłoradzice
49
ofert
Mariusz Zimnica

Doradca ds. nieruchomości

m.zimnica@nieruchomosci.lubin.pl

668 114 971
668114971