nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7102

3 POKOJE - OS. USTRONIE IV 3 PIĘTRO  Mieszkanie rozkładowe, jasne i funkcjonalne, gotowe do wprowadzenia. Położone w bardzo dobrej lokalizacji, w centralnej części osiedla. Pokój stołowy z wyjściem na zadaszony duży taras 3 piętro w bloku po termomodernizacji.  Przed ...

Powierzchnia
65,70 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 316,59 zł
cena 415 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
działka na sprzedaż

GS-7099

Zalesie 3,28 ara - działka budowlana pod szeregówkę - skrajna   Położona w doskonałej lokalizacji u zbiegu ulic Lwowskiej i Zwierzyckiego. Pełne media tuż przy działce.  Cena działki to 290 tys. do negocjacji Idealna propozycja dla osób szukających skrajnej ...

Powierzchnia
328,00 m2
Cena za m2
884,15 zł
cena 290 000
działka na sprzedaż - Lubin, Zalesie
nowa oferta
lokal na wynajem - Lubin

Lubin
lokal na wynajem

LW-7096

LOKAL 50m2 USTRONIE  handlowo-usługowy, położony przy ruchliwej ulicy zarówno dla ruchu pieszych jak i samochodowego. Weście i wystawa okienna od głównej ulicy, możliwość umieszczenia dużej reklamy. Lokal składa się z dużej sali sprzedaży,  zaplecza socjalnego ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
60,00 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Lubin
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Krzeczyn Mały

Lubin (gw), Krzeczyn Mały
dom na sprzedaż

DS-7093

Dom w Krzeczynie Małym   Dom położony na działce o pow. 11,76 ara. Sąsiedztwo stanowią domy jednorodzinne. Nieruchomość dedykowana w szczególności dla klienta zorientowanego na duży, wygodny dom w niewielkiej odległości od miasta i jego infrastruktury. Działka ...

Powierzchnia
164,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 176 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 817,07 zł
cena 790 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Krzeczyn Mały
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Przylesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7078

2 POKOJE - PRZYLESIE WYSOKI PARTER Mieszkanie gotowe do zamieszkania, jasne i funkcjonalne z dwoma balkonami. Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Standard wykończenia: na ścianach gładzie oraz kamień ozdobny, na podłogach panele oraz terakota, ...

Powierzchnia
52,14 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 712,70 zł
cena 350 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Przylesie

Lubin, Staszica
mieszkanie na sprzedaż

MS-7047

2 POKOJE - os. STASZICA Mieszkanie gotowe do zamieszkania, funkcjonalne i w pełni wyposażone Niski czynsz do spółdzielni - jedynie 424 zł - z zaliczką na C.O. oraz  funduszem remontowym Instalacja elektryczna wymieniona na miedzianą. Nowa instalacja gazowa ...

Powierzchnia
35,20 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 988,64 zł
cena 246 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Staszica
30
ofert
Marcin Dowbeńko

Doradca ds. nieruchomości

m.dowbenko@nieruchomosci.lubin.pl

791 298 937
791 298 937