Lubin
mieszkanie na wynajem

MW-7053

Do wynajęcia umeblowane 2 pokoje  w ścisłym centrum Lubina   Mieszkanie o pow. 33,95 m2 składa się z sypialni, pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju.  Lokal mieszkalny w pełni wyposażony urządzenia oraz meble. Nieruchomość położona w ...

Powierzchnia
33,95 m2
Piętro
wysoki parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
58,91 zł
cena 2 000
mieszkanie na wynajem - Lubin

Lubin
działka na sprzedaż

GS-7045

Działka 7,37 ar - Lubin ul. Spacerowa   Działka budowlana położona przy drodze gminnej, na nowopowstającym osiedlu domów jednorodzinnych.   Media: woda i prąd przy działce, gaz w trakcie realizacji,  szambo. Przeznaczenie w MPZP: 1) podstawowe: a) ...

Powierzchnia
737,00 m2
Cena za m2
312,08 zł
cena 230 000
działka na sprzedaż - Lubin

Lubin, Ustronie
mieszkanie na wynajem

MW-7029

Bezczynszowa kawalerka. Gustownie urządzone i w pełni umeblowane mieszkanie położone na 2 piętrze w nowym budownictwie na Ustroniu.   Nieruchomość składa się z kuchni otwartej na pokój (w pokoju znajduje się wydzielony aneks sypialny), łazienki z wc oraz przedpokoju. Powierzchnia ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
60,71 zł
cena 1 700
mieszkanie na wynajem - Lubin, Ustronie
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

MS-7022

3 pokoje w nowej kamienicy. Lubin - ul. Bema Na sprzedaż apartament o pow. 80,2 m2 składający się z :  przestronnej , bo o pow. aż  39 m2 części dziennej w skład której wchodzi kuchnia połączona jednoprzestrzennie z salonem ( z salonu wyjście na balkon)- całość ...

Powierzchnia
80,20 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 975,06 zł
cena 800 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Małomice
dom na sprzedaż

DS-7021

Szereg środkowy w Lubinie. osiedle Małomice, działka 2,5 ara. 5 pokoi + salon.   Do sprzedaży budynek  o pow. użytkowej 107 m2 + garaż 17,08 m2. Parter i piętro doprowadzone do stanu deweloperskiego. Na parterze znajdują się: - kuchnia otwarta na salon ...

Powierzchnia
124,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
250 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
6 184,74 zł
cena 770 000
dom na sprzedaż - Lubin, Małomice

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7011

W pełni umeblowany apartament. Możliwość wynajmu z  miejscem postojowym. Nieruchomość położona w nowej kamienicy  przy ul. Bema w Lubinie.   Gustownie wykończone mieszkanie o pow. 61 m2 składa się z : przestronnego salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, ...

Powierzchnia
61,10 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
47,46 zł
cena 2 900
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
38
ofert
Irena Bombała

Kierownik biura

Licencja: 7577

i.bombala@nieruchomosci.lubin.pl

793 298 935
793298935