oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Gorzyca

Lubin (gw), Gorzyca
działka na sprzedaż

GS-7090

W pełni uzbrojona działka  10,21 ar - Gorzyca   Na sprzedaż działka w pobliżu lasu pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Nieruchomość położona wśród nowych domów wolnostojących. Na działce znajduje się kilka drzew w tym sosny i brzozy, które tworzą przyjemny ...

Powierzchnia
1 021,00 m2
Cena za m2
155,73 zł
cena 159 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Gorzyca
oferta na wyłączność
hala na sprzedaż - Lubin, Centrum

Lubin, Centrum
hala na sprzedaż

HS-7088

 Warsztat z biurem na sprzedaż. Lubin - ul. Rzeźnicza OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W NASZYM BIURZE. Budynek o pow. 200 m2 składa się z: sali naprawczej z czterema stanowiskami - w tym dwa z kanałami, pomieszczenia  magazynowych biura pomieszczenia ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
277 m²
Cena za m2
3 600,00 zł
cena 720 000
hala na sprzedaż - Lubin, Centrum
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik

Lubin (gw), Chróstnik
dom na sprzedaż

DS-7086

 Dom parterowy w Chróstniku, położony na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o pow. 8,13 ar. Nieruchomość o pow. użytkowej 161,82 m2 + całe poddasze do własnej aranżacji + podpiwniczenie całego budynku + duży taras z zejściem na ogród. Na działce znajduje się ...

Powierzchnia
302,89 m2
Powierzchnia działki [m2]
813 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 803,00 zł
cena 849 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Chróstnik
oferta na wyłączność
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Lisiec

Lubin (gw), Lisiec
dom na sprzedaż

DS-7070

Budynek mieszkalny + budynki gospodarcze, działka 25,6 ar.   Na sprzedaż kompleks położony w miejscowości Lisiec w skład którego wchodzą: 1) Budynek mieszkalny o pow. użytkowej  82 m2 (pow. całkowita około 122 m2):  4 pokoje   kuchnia  łazienka  spiżarnia ...

Powierzchnia
330,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 560 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
969,70 zł
cena 320 000
dom na sprzedaż - Lubin (gw), Lisiec
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Zalesie

Lubin, Zalesie
mieszkanie na sprzedaż

MS-7069

3 pokoje bezczynszowe - I piętro Lubin ul. Stanisławowska.   Mieszkanie o pow. 73,8 m2  z dużym balkonem i miejscem postojowym w garażu podziemnym- położone na jednym z nowszych osiedli Lubina. Nieruchomość składa się z : 3  ustawnych pokoi   dużej kuchni ...

Powierzchnia
73,80 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 146,34 zł
cena 675 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Zalesie

Lubin, Centrum
mieszkanie na wynajem

MW-7056

Bezczynszowe mieszkanie w nowym apartamentowcu + miejsce postojowe. Lubin - ul. Bema Do wynajęcia stylowo urządzone mieszkanie o pow. 51,90 m2 składające się z: jasnej kuchni z wyjściem na balkon, wyposażonej w nowoczesną i funkcjonalną zabudowę oraz agd: ...

Powierzchnia
51,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
50,10 zł
cena 2 600
mieszkanie na wynajem - Lubin, Centrum
38
ofert
Irena Bombała

Kierownik biura

Licencja: 7577

i.bombala@nieruchomosci.lubin.pl

793 298 935
793298935