oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
działka na sprzedaż

GS-7109

Działki pod lasem. Szklary Górne - ul. Lipowa   Idealna lokalizacja dla osób poszukujących ciszy i spokoju. Do wyboru cztery działki : nr 1 o pow. 18,71 ar - 140 tys. zł nr 2 o pow. 12,17 ar - 125 tys. zł nr 3 o pow.  9,35 ar - 125 tys. zł nr 4 o pow. ...

Powierzchnia
12,17 m2
Cena za m2
10 271,16 zł
cena 125 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne

Lubin (gw), Szklary Górne
działka na sprzedaż

GS-7108

Działka  o pow. 14,64 ar - Szklary Górne przy drodze asfaltowej i z mediami. Media: woda i kanalizacja na działce, prąd i gaz w drodze asfaltowej. Działka zlokalizowana wśród zabudowy jednorodzinnej i w niedalekiej odległości od lasu. Napowietrzna linia elektroenergetyczna  ...

Powierzchnia
14,64 m2
Cena za m2
11 612,02 zł
cena 170 000
działka na sprzedaż - Lubin (gw), Szklary Górne
nowa oferta
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie

Lubin, Ustronie
lokal na wynajem

LW-7105

Lokal o pow. 25m2 położony bezpośrednio przy ulicy na osiedlu Ustronie IV. Do wynajęcia pomieszczenie biurowe składające się z sali obsługi i niewielkiego magazynku/ archiwum   z dostępem do zaplecza sanitarnego i kuchennego. Idealne pod działalność biurową i usługową. ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
58,00 zł
cena 1 450
lokal na wynajem - Lubin, Ustronie
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Lubin

Lubin
mieszkanie na wynajem

MW-7103

Całkowicie bezczynszowy apartament  z działką i miejscem postojowym. Lubin - Polesie. Nowy,  jeszcze niezamieszkały, gustownie wykończony i umeblowany apartament o powierzchni użytkowej 75,65 m2 położony na parterze i składający się z: 3 sypialni (dwie z ...

Powierzchnia
77,18 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
51,83 zł
cena 4 000
mieszkanie na wynajem - Lubin
oferta na wyłączność
działka na sprzedaż - Rudna, Rynarcice

Rudna, Rynarcice
działka na sprzedaż

GS-7097

Działka w Rynarcicach z mediami - 8 ar.   Atrakcyjna lokalizacja:  blisko lasu i zabudowy jednorodzinnej,  dojazd drogą asfaltową. Media: woda, kanalizacja, prąd  i gaz -bezpośrednio przy działce. Położenie: 14 km od Lubina i 7 km od Rudnej.  Przeznaczenie ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
100,00 zł
cena 80 000
działka na sprzedaż - Rudna, Rynarcice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego

Lubin, Świerczewskiego
mieszkanie na sprzedaż

MS-7094

3 pokoje - I piętro Lubin-osiedle Świerczewskiego. Na sprzedaż mieszkanie o pow. 53,9 m2 składające się z: 3 pokoi, osobnej jasnej kuchni, łazienki, wc, przedpokoju. Do mieszkania przypisana jest piwnica, będąca dużym udogodnieniem i dodatkowym ...

Powierzchnia
53,90 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 328,39 zł
cena 395 000
mieszkanie na sprzedaż - Lubin, Świerczewskiego
40
ofert
Irena Bombała

Kierownik biura

Licencja: 7577

i.bombala@nieruchomosci.lubin.pl

793 298 935
793298935